Audiozáznam z jednání příbramského zastupitelstva: Informace a debata k vodohospodářské infrastruktuře

Při zasedání příbramského zastupitelstva dne 15. ledna 2024 se kromě jiného diskutovalo také o zrušeném koncesním řízení na provozovatele vodohospodářské infrastruktury (VHI) a o dalším postupu města. Přinášíme zvukový záznam příslušných částí jednání, Přinášíme zvukový záznam příslušných částí jednání, v nichž kromě jiného zazněly odpovědi na některé dotazy k tématu.

Stávající smlouva města Příbram s provozovatelem VHI končí dne 29. 2. 2024. Koncesní řízení, ze kterého měl vzejít nový provozovatel, bylo zahájeno v dubnu 2023. V prosinci 2023, po ukončení nabídkové fáze řízení, ovšem příbramské zastupitelstvo rozhodlo o tom, že koncesní řízení ruší, a pověřilo Radu města Příbram přípravou přechodu na tzv. vlastnický model provozování (audiozáznam z prosince 2023 je k dispozici zde).

K tématu se zastupitelé vrátili při zasedání v lednu 2024. Audiozáznam příslušných částí jednání (leden 2024) je k dispozici na YouTube a ve formátu mp3.

Výhodou záznamů na YouTube jsou časové značky pro jednotlivé části rozpravy. (Je nutno otevřít záznam přímo na webu YouTube.) Tyto značky jsou k dispozici v informacích (popisku) u záznamu a usnadňují přesun mezi vystoupením jednotlivých diskutujících. (Tato funkce není k dispozici na mobilních zařízeních.)

Soubor mp3 si můžete po kliknutí druhým tlačítkem myši uložit.

YouTube: https://youtu.be/Zs11H0lLzO0

Záznam ve formátu mp3 (44 minut; 20 MB)

Tomáš Mosler, Příbramský bublifuk

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.