Lékařský dům: Radnice po roce opět na začátku. Stále trvá na zdravotním středisku. Je to jediné řešení?
KOMENTÁŘ | Příbramská radnice se během posledních 12 měsíců snažila rozlousknout oříšek týkající se provozování Lékařského domu v objektu bývalé II. polikliniky...







