Diskuse o Galerii Františka Drtikola: Záznamy ze zasedání zastupitelstva

Při zasedání Zastupitelstva města Příbram dne 24. 4. 2023 přednesla zastupitelka M. Škodová příspěvek týkající se Galerie Františka Drtikola v Příbrami, ve kterém sdělila svá zjištění a názory týkající se fungování a financování galerie. Následně při dalším zasedání zastupitelstva dne 22. 5. 2023 na tento příspěvek reagoval ředitel galerie J. Freiberg. Poté se rozvinula širší diskuse. V tomto textu naleznete audiozáznamy příslušných částí obou zasedání.

Audiozáznamy jsou k dispozici na YouTube a ve formátu mp3.

Výhodou záznamů na YouTube jsou časové značky s popisem jednotlivých částí. Tyto značky jsou k dispozici v informacích (popisku) u záznamů a usnadňují přesun mezi jednotlivými částmi jednání. (Tato funkce není k dispozici na mobilních zařízeních.)

Soubory mp3 si můžete po kliknutí druhým tlačítkem myši uložit.

Diskuse o Galerii Fr. Drtikola dne 24. 4. 2023

YouTube: https://youtu.be/QIhqYeO1bno
Záznam ve formátu mp3 (39 minut; 9 MB)

Diskuse o Galerii Fr. Drtikola dne 22. 5. 2023

YouTube: https://youtu.be/Sysb6PhAmmw
Záznam ve formátu mp3 – 1. část (1 hodina 52 minut; 26 MB)
Záznam ve formátu mp3 – 2. část (1 hodina 31 minut; 21 MB)

(První část záznamu ve formátu mp3 ze dne 22. 5. 2023 obsahuje úvodní vyjádření J. Freiberga a jeho navazující komentář k dřívějším tvrzením M. Škodové. Ve druhé části následně v rámci rozpravy vystoupili jednotliví zastupitelé a také předchozí ředitelka galerie.)

Záznamy nejsou anonymizovány, mj. proto, že se téma týká činnosti veřejné příspěvkové organizace, s ohledem na zachování možnosti porozumění vzájemným souvislostem mezi některými vyjádřeními během dubnového a květnového zastupitelstva a s přihlédnutím k ustanovení § 17 zákona o zpracování osobních údajů č. 110/2019 Sb., které umožňuje přiměřené zpracování osobních údajů pro novinářské účely.

Tomáš Mosler, Příbramský bublifuk

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.