O autorovi

Provozovatelem těchto stránek je Tomáš Mosler. Narodil jsem se v Příbrami a v současnosti žiji na Březových Horách. Působím jako překladatel. V letech 2019 až 2022 jsem byl předsedou Osadního výboru Březové Hory.

Příbramský bublifuk vznikl 7. listopadu 2018. Jedná se o nezávislé médium, nejsou a nikdy zde nebudou reklamy. Zaměřuji se na informace a analýzy týkající se dění v Příbrami i postřehy k aktuálním záležitostem. Za sérii článků o slučování příbramských gymnázií jsem obdržel Novinářskou cenu 2021 za regionální žurnalistiku. Věnuji se ale i nesrovnalostem u městských zakázek nebo nezákonnému postupu městského úřadu při poskytování informací.

Pokud máte zájem o zveřejnění svého textu (exkluzivně na Bublifuku) nebo mě chcete upozornit na určitý problém ve městě, můžete mě kontaktovat na e-mailové adrese tomas.mosler@centrum.cz nebo na telefonním čísle 607 100 420.

Pokud se zapojíte do diskuse, prosím komunikujte slušně. Anonymní, urážlivé a/nebo nerelevantní komentáře mohou být odstraněny.

Bublifuk můžete sledovat na Facebooku: www.facebook.com/pribramskybublifuk