Rekonstrukce aquaparku: Také nové zadávací řízení se protahuje

Město Příbram v září zrušilo dřívější zadávací řízení na rekonstrukci aquaparku. (Toto řízení probíhalo, i v důsledku několika set předložených dotazů, půl roku, od března do září 2022.) Nové zadávací řízení bylo vyhlášeno 24. října. Bohužel se zdá, že ani toto řízení neproběhne bez zádrhelů. Lhůta pro podání nabídek totiž byla tento týden změněna z původního termínu 28. listopadu na 14. prosince.

Přitom když radnice v říjnu informovala o záměru vyhlášení nového řízení, uvedla, že si může dovolit stanovit krátkou lhůtu. „Všechny nejasnosti a dotazy byly vypořádány během uplynulých měsíců,komentoval tehdy situaci příbramský starosta.

Jak vyplývá z informací, které jsou eřejně dostupné na profilu zadavatele, k dnešnímu dni byly k zadávací dokumentaci u nového výběrového řízení zveřejněny čtyři sady dotazů a odpovědí. První tři sady neměly na původní lhůtu vliv. Ovšem čtvrtá sada, která obsahuje celkem 99 otázek (!) a která byla zveřejněna 23. 11., již měla za následek – s ohledem na rozsah úprav zadávacích podmínek – posunutí termínu pro podání nabídek.

O budoucím osudu aquaparku, resp. bazénu, také proběhla obsáhlá rozprava při listopadovém zasedání příbramského zastupitelstva. Viz audiozáznam (čas v nahrávce od 2 hodin 55 minut 30 sekund) a zápis (str. 35 a následující).

Tomáš Mosler, Příbramský bublifuk

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.