Zvukový záznam ze zasedání příbramského zastupitelstva 25. 4. 2022

Nahrávka níže obsahuje zvukový záznam ze zasedání Zastupitelstva města Příbram, které se konalo v pondělí 25. dubna 2022. K dispozici je také záznam ve formátu mp3.

K bodům zasedání patřilo například téma spolupráce Městského úřadu Příbram se zastupitelkou ve věci vyřizování žádostí o informace nebo finanční podpora pro Rally Příbram. V závěru zasedání se také obšírně diskutovalo o územní studii pro Fantovu louku.

Pokud kliknete v náhledu níže na značku YouTube (v rámečku vpravo dole), video se vám otevře přímo na webu YouTube. Tam najdete v informacích o videu časové značky (s přehledem jednotlivých bodů), umožňující snadnější přesun na příslušné části jednání (platí při použití počítače).

Druhou možností poslechu je soubor ve formátu mp3. Po kliknutí druhým tlačítkem myši na odkazy můžete soubory uložit do počítače. Nebo můžete záznam přehrát přímo v prohlížeči.

Záznam je částečně anonymizován a jsou odstraněny pauzy.

Záznam ve formátu mp3:
1. část (spolupráce se zastupitelkou ve věci vyřizování žádostí o informace, Rally Příbram, pozemky a další body; 3 hodiny 4 minuty; 42 MB)
2. část („Různé“ a „Diskuse“; 2 hodiny 1 minuta; 27 MB)

Podrobný program s podklady najdete zde.

Tomáš Mosler, Příbramský bublifuk

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.